CERTYFIKATY

Lek. stom. Joanna Gomulska

Posiadam specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej i II stopnia z protetyki (egzamin zdany z wyróżnieniem). Ustawicznie pogłębiam wiedzę. Nie poprzestałam na stażach specjalizacyjnych. Oprócz mojej ulubionej dziedziny protetyki (wykonuję wszystkie prace protetyczne zmierzające do całościowej rehabilitacji narządu żucia), zajmuję się również stomatologią kosmetyczną, leczeniem kanałowym pod mikroskopem i zabiegami chirurgicznymi w podstawowym zakresie.

Certyfikaty


Lek. stom. Magdalena Gazda-Zabielska

Zajmuje się stomatologią ogólną, posiada dyplom I stopnia specjalizacji z tej dziedziny. Posiadając odpowiednie certyfikaty kursów z zakresu leczenia kanałowego pod mikroskopem, odbudowy koron zębów materiałem kompozycyjnym, ekstrakcji zębów,  profilaktyki  chorób  przyzębia, niesie  pomoc  naszym  pacjentom  niemal  od  początku  powstania  Asdentu.

Certyfikaty


Lek. stom. Małgorzata Miąskowska

W Asdencie od 15 lat zajmuje się leczeniem zachowawczym ze szczególnym naciskiem na leczenie kanałowe pod mikroskopem, profilaktyka chorób przyzębia, leczenie dzieci, podstawowe zabiegi chirurgiczne. Poszerza stale wiedzę na kursach i szkoleniach.

Certyfikaty


Lek. stom. Magdalena Jutrowska

Jest z nami już 12 lat. Zajmuje się stomatologią ogólną, czyli odtwarzaniem twardych tkanek zębów przy pomocy materiałów kompozycyjnych, ale również przy pomocy koron protetycznych, nakładów. Dobrze czuje się zarówno w leczeniu kanałowym pod mikroskopem w protetyce stomatologicznej, oraz w podstawowych zabiegach chirurgicznych. Ustawicznie uczęszcza na kursy.

Certyfikaty


Lek. stom. Leszek Stróżyk

W Asdencie zajmuje się chirurgią stomatologiczną oraz wszczepianiem implantów. Szkoli się w renomowanych ośrodkach implantologicznych w Niemczech, Hiszpanii i Austrii. Wykonuje również takie zabiegi jak: augmetacja kości, podnoszenie zatoki, przeszczepy kości i błon śluzowych.

Certyfikaty